♥ Āŗďά Ťטяάп ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ Āŗďά Ťטяάп ♥

Ooooo Bir Gol KraLı,Oooo Bir Kahraman Onu Çooook Seviyoruz.Arda sen bizim herşeyimizsin...!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

...Kurallar...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Nerden? : İstanBuL

...Kurallar... Empty
MesajKonu: ...Kurallar...   ...Kurallar... EmptyC.tesi Tem. 05, 2008 2:25 pm

1-) Herhangi bir ideolojik veya siyasal parti ya da grubun, yasa dışı oluşumların propagandasının yapılmasına kesinlikle izin verilmez. (İmza ve Avatar dahil)

2-) Forumlarımızda küfür ve hakaret içeren mesajlar bölüm moderatörleri veya diğer görevliler tarafından düzenlenir veya silinirler. (Küfür edenler siteden banlanır ve kovulurlar.)

3-) Herhangi bir konu yada başlıkta çıkan tartışmalara anında müdahale edilir(!)

4-) Forumlarımızda, Birden fazla üyelik almak yasaktır.

5-) Kişinin attığı Mesaj, Kullandığı imza ve avatar sorumluluğu şahısa aittir. (kurallara aykırı olmadığı sürece kimsenin avatar ve imzasına yönetim tarafından müdahale edilmeyecektir.)

6-) Başlıklarda konu ile alakasız karşılıklı sohbetlere (chat) ve yine konuyla ilgisiz mesajlara izin verilmez.

7-)Site adresleri bölümü dışında forum içinde reklam yapmak kesinlikle yasaktır!

8-) Mesaj kalabalığı yarattıkları ve herhangi bir katkı sağlamaktan uzak oldukları için, sadece "smiley"den oluşan veya içerisinde herhangi bir yorum olmaksızın "", "Katılıyorum", "Bence de" gibi ifadelerle yazılmış mesajlar silinir.

9-) Tamamı "BÜYÜK HARFLERDEN" oluşan mesajlara izin verilmez. Bu kural konu başlıkları içinde geçerlidir.(Örnek "ARDA TURAN" gibi)

10-) Yönetim; Forum Kurallarını değiştirme, ekleme ve yenileme hakkına sahiptir.

11-) ÜYELİK SİLİMİNİ TALEP ETMEYİNİZ. Forumdan gitmek istiyorsanız bizden banlanılmayı isteyebilir yada en kolayı bir daha girmezsiniz.

Kurallara Lütfen Uyalım(!)(!) flower

Saygılarımızla flower

Arda Turan Ailesi flower
http://ardaturan.forumn.org

...Kurallar...
1 sayfadaki 1 sayfası