♥ Āŗďά Ťטяάп ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ Āŗďά Ťטяάп ♥

Ooooo Bir Gol KraLı,Oooo Bir Kahraman Onu Çooook Seviyoruz.Arda sen bizim herşeyimizsin...!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Schweinsteiger İstanbul'da !

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Nerden? : İstanBuL

Schweinsteiger İstanbul'da ! Empty
MesajKonu: Schweinsteiger İstanbul'da !   Schweinsteiger İstanbul'da ! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 2:29 pm

İsmi Fenerbahçe´nin transfer listesinde geçtiği ileri sürülen Alman Milli Takımı´nın yıldızı Bastian Schweinsteiger dün İstanbul´a geldi.

İsmi Fenerbahçe’nin transfer listesinde geçtiği ileri sürülen Alman Milli Takımı’nın yıldızı Bastian Schweinsteiger dün İstanbul’a geldi. Arkadaşlarıyla birlikte Eminönü’ndeki Hamdi Restaurant’ta yemek yiyen Bayern Münih’in orta saha yıldızı, transfer söylentilerine ise Fanatik aracılığıyla nokta koydu. Schweinsteiger’in menaceri, “Kendisi Bayern Münih’in oyuncusu. Buraya tatil için geldi. Türk dostlarıyla birlikte pazartesi gününe kadar dinlenecek ve tarihi yerleri gezecek. Daha sonra Almanya’ya dönüp takımıyla birlikte çalışmalara katılacak” diye konuştu.

Gelsinn bahalumm keleşş koptum koptum ben bu adamın adını bi türlü sölüyemiyorm ya sıvansencır mı sıvansşanger mi abuzubuettdünn zönkk mü nee öldüm hihi
http://ardaturan.forumn.org
necL-a-rda
Yeni Tayfa
Yeni Tayfa
necL-a-rda

Kadın

MesajKonu: Geri: Schweinsteiger İstanbul'da !   Schweinsteiger İstanbul'da ! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 6:36 pm

sdfg

En son necL-a-rda tarafından Paz Eyl. 28, 2014 11:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ardam14
Yeni Tayfa
Yeni Tayfa
ardam14

Kadın

MesajKonu: Geri: Schweinsteiger İstanbul'da !   Schweinsteiger İstanbul'da ! EmptyPaz Tem. 13, 2008 5:05 pm

evet almanya maçında bize gol atmıştı dmi ?

Schweinsteiger İstanbul'da !
1 sayfadaki 1 sayfası