♥ Āŗďά Ťטяάп ♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ Āŗďά Ťטяάп ♥

Ooooo Bir Gol KraLı,Oooo Bir Kahraman Onu Çooook Seviyoruz.Arda sen bizim herşeyimizsin...!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GünLük^Cüümmüss

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Nerden? : İstanBuL

GünLük^Cüümmüss Empty
MesajKonu: GünLük^Cüümmüss   GünLük^Cüümmüss EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 7:43 pm

İşte forum sakinlerinin günlüğü...! Stres atmak için ideal.Tüm gün neler yaşadığını forum günlüğümüze anlat,içini dök ve ferahla.Ne dersin tam sana göreyse.Haydi ne duruyorsun anlatmaya başla o zmnn..! queen flower cicü

Sevcülüü Mannakk Künlükk;

Bugünn çok'ta önemsiz tınlanmıycak bi gündü.Tüm gün evdeydim anlıycaınn.Dünn denisse güttüydük çıtır çotur yanmeeşum her yanım sızım sızım sızlıyy...Bugünde forumcuumlan hasret giderdim.Şu an saat:20.39 az önce akşam yimemi yiyip celddüm yine.Daha forumda yapılcekk o kadden şey vakkii iyimser cicipici Neysem bugünün bir tek farklu olayı vaa.O'da gitarumun dellerini deüşdüdük puha onun dışunda farklınn bir ekşın olmadı puha Off poff yav yine -20 kontördeümm ya resillik tam 1 ayduur konttsüzümm cimri nenn bisümkülee gıssss gıssss aslunda birazda ben mannaqımm bi haftada 100 kontörü haşırt deenn yirsemm o olur bana oh mu olsa ne ohh yandan puha Neyse çoççum çok konuştum sankim hade canemm ben kaçar öbbdüm...MuJuKa Ellüüff mujuka mujuka grin dişler
http://ardaturan.forumn.org

GünLük^Cüümmüss
1 sayfadaki 1 sayfası